Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Link
ca: Enllaç

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: From
ca: De

en: Filter
ca: Filtra

en: Save Changes
ca: Desa els canvis

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments

en: HTTP Protocol
ca: Protocol HTTP
