Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Type
cs: Typ

en: Subject
cs: Předmět

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Disable
cs: Vypnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Link
cs: Odkaz

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: From
cs: Od

en: Filter
cs: Filtr

en: Save Changes
cs: Změny uloženy

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: Start Time
cs: Čas zahájení

en: End Time
cs: Čas ukončení

en: Moderator
cs: Moderátor
