Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Username
da: Brugernavn

en: Subject
da: Emne

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disable
da: Deaktivér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Email Address
da: E-mail-adresse

en: From
da: Fra

en: Save Changes
da: Gem ændringer

en: First Name
da: Fornavn

en: Last Name
da: Efternavn

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
da: Der opstod en fejl ved behandling af %error_operation med argumenterne: @arguments

en: Created By
da: Oprettet af
