Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Subject
eo: Temo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Link
eo: Ligilo

en: ID
eo: Identigilo

en: From
eo: De

en: Filter
eo: Filtrilo
