Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Type
eu: Mota

en: Subject
eu: Gaia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Link
eu: Esteka

en: ID
eu: IDa

en: Email Address
eu: Helbide elektronikoa

en: From
eu: Nondik

en: Filter
eu: Iragazkia
