Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Status
fi: Tila

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Type
fi: Tyyppi

en: Subject
fi: Aihe

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Link
fi: Linkki

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: From
fi: Lähettäjä

en: Filter
fi: Suodatus

en: Save Changes
fi: Tallenna muutokset

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).
