Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (14 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Status
fil: Kalagayan

en: Username
fil: Bansag

en: Type
fil: Uri

en: Subject
fil: Paksa

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Edit
fil: Wastuhin

en: From
fil: Mula kay

en: Filter
fil: Salain
