Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Body
is: Skrokkur

en: Status
is: Støða

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Type
is: Slag

en: Subject
is: Yvirskrift

en: Cancel
is: Avlýs

en: Description
is: Lýsing

en: Disable
is: Óvirkja

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: From
is: Frá

en: Filter
is: Filtur
