Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Email Address
ga: Seoladh R-phost

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne
