Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Type
gl: Tipo

en: Subject
gl: Asunto

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Link
gl: Ligazón

en: From
gl: De

en: Filter
gl: Filtro

en: Save Changes
gl: Gardar os Cambios
