Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Subject
gu: વિષય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Link
gu: કડી

en: Filter
gu: ફિલ્ટર
