Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Username
he: שם משתמש

en: Type
he: סוג

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Link
he: קישור

en: From
he: מאת

en: Filter
he: סינון

en: No items found.
he: לא נמצאו פריטים.
