Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Type
hu: Típus

en: Subject
hu: Tárgy

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Disable
hu: Letiltás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Link
hu: Hivatkozás

en: ID
hu: Azonosító

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: From
hu: Honnan

en: Filter
hu: Szűrő

en: Save Changes
hu: Változások mentése

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: Start Time
hu: Kezdés ideje

en: End Time
hu: Befejezés ideje

en: No items found.
hu: Nincs találat.

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hu: Hiba történt %error_operation feldolgozása közben a következő argumentumokkal: @arguments

en: Created By
hu: Létrehozta
