Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Status
is: Staða

en: Username
is: Notendanafn

en: Type
is: Gerð

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Disable
is: Afvirkja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Link
is: Hlekkur

en: ID
is: Kenni

en: Email Address
is: Netfang

en: From
is: Frá

en: Filter
is: Sía

en: Save Changes
is: Vista breytingar

en: Last Name
is: Eftirnafn
