Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: Subject
jv: Subyek

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Link
jv: Tautan

en: Filter
jv: Saring
