Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Type
ka: ტიპი

en: Subject
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Link
ka: ბმული

en: From
ka: ვისგან

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Save Changes
ka: ცვლილებების შენახვა
