Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disable
km: បិទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Link
km: តំណ

en: From
km: ពី

en: Filter
km: តម្រង

en: Save Changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ
