Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Email Address
kn: ಇಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)
