Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Type
ku: جۆر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Link
ku: بەستەر

en: From
ku: له‌لایەن

en: Filter
ku: پاڵێو
