Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат
