Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Link
lt: Nuoroda

en: From
lt: Nuo

en: Filter
lt: Filtruoti
