Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Type
lv: Veids

en: Subject
lv: Temats

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Link
lv: Saite

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: From
lv: No

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Save Changes
lv: Saglabāt Izmaiņas

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.
