Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Link
mr: दुवा

en: ID
mr: आय डी

en: From
mr: कडून

en: Filter
mr: गाळणी

en: Save Changes
mr: बदल जतन करा
