Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: ID
ne: परिचय

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Save Changes
ne: परिवर्तनहरू सेभ गर्नुहोस्
