Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Subject
nn: Emne

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Link
nn: Lenke

en: From
nn: Frå

en: Filter
nn: Filtrer
