Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Type
oc: Tipe

en: Subject
oc: Objècte

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Disable
oc: Desactivar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Link
oc: Ligam

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: From
oc: De

en: Filter
oc: Filtrar

en: Save Changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal
