Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: Subject
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Link
pl: Odnośnik

en: Email Address
pl: Adres Email

en: From
pl: Od

en: Filter
pl: Filtr

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments
