Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: Subject
ps: موضوع

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Link
ps: تړونی

en: ID
ps: پېژند

en: Filter
ps: چاڼ
