Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (25 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Status
pt: Estado

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Type
pt: Tipo

en: Subject
pt: Assunto

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Disable
pt: Desativar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Edit
pt: Editar

en: Link
pt: Ligação

en: Email Address
pt: Endereço de Email

en: From
pt: De

en: Filter
pt: Filtro

en: Save Changes
pt: Guardar alterações

en: First Name
pt: Primeiro Nome

en: Last Name
pt: Último Nome

en: Start Time
pt: Hora de início

en: End Time
pt: Hora de Fim

en: No items found.
pt: Nenhum item encontrado.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pt: Ocorreu um erro enquanto se processava %error_operation com os argumentos: @arguments

en: Created By
pt: Criado por

en: LOGIN
pt: ENTRAR
