Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Status
ru: Статус

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Type
ru: Тип

en: Subject
ru: Тема

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Disable
ru: Отключить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Link
ru: Ссылка

en: From
ru: От

en: Filter
ru: Фильтр

en: Save Changes
ru: Сохранить изменения

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: Start Time
ru: Время начала

en: End Time
ru: Время окончания

en: Moderator
ru: Модератор

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ru: Произошла ошибка во время обработки %error_operation с аргументами: @arguments

en: Created By
ru: Создал
