Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Link
sk: Odkaz

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: From
sk: Od

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Moderator
sk: Moderátor

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.
