Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: Subject
sl: Zadeva

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Link
sl: Povezava

en: From
sl: Od
