Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Link
sq: Lidhje

en: From
sq: Nga

en: Filter
sq: Filtri
