Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: ID
sr: ИД

en: Filter
sr: Филтрирај
