Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Username
sv: Användarnamn

en: Type
sv: Typ

en: Subject
sv: Ämne

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Link
sv: Länk

en: Email Address
sv: E-postadress

en: From
sv: Från

en: Filter
sv: Filtrera

en: Save Changes
sv: Spara ändringar

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
sv: Ett fel uppstod när %error_operation utfördes med argumenten: @arguments

en: Created By
sv: Skapad av
