Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Link
th: ลิงค์

en: ID
th: ไอดี

en: From
th: จาก
