Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Status
tr: Durum

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Type
tr: Tip

en: Subject
tr: Konu

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Link
tr: Bağlantı

en: From
tr: Kimden

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Save Changes
tr: Değişiklikleri Kaydet

en: First Name
tr: Adı

en: Last Name
tr: Soyadı

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
tr: %error_operation argümanları şu argümanlarla işlenirken bir hata oluştu: @arguments
