Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Type
ug: تىپى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Disable
ug: تاقاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Filter
ug: سۈزۈش
