Apache OpenMeetings (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Status
vi: Trạng thái

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Type
vi: Kiểu

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Disable
vi: Tắt

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: Link
vi: Liên kết

en: ID
vi: Mã

en: Email Address
vi: Địa chỉ Email

en: From
vi: Từ

en: Filter
vi: Lọc

en: Save Changes
vi: Lưu thay đổi

en: First Name
vi: Tên

en: Last Name
vi: Họ

en: Moderator
vi: Người điều hành:

en: Created By
vi: Người tạo
