OpenMusicFestival (7.x-0.5-alpha1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Article
ne: लेख

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Name
ne: नाम

en: Time
ne: समय

en: Basic page
ne: मूल पृष्ठ
