OpenMusicFestival (7.x-0.5-alpha1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Article
eo: Artikolo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Links
eo: Ligiloj

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: Time
eo: Tempo

en: Videos
eo: Filmetoj
