OpenMusicFestival (7.x-0.5-alpha1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Article
ur: مضمون

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Links
ur: لنکس

en: Image
ur: تصویر

en: Name
ur: نام

en: Artist
ur: آرٹسٹ

en: Time
ur: وقت
