OpenMusicFestival (7.x-1.1-rc1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Article
hr: Članak

en: Tags
hr: Oznake

en: Links
hr: Poveznice

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: Artist
hr: Izvođač

en: Time
hr: Vrijeme

en: Event
hr: Događanje

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
hr: Unesite, zarezom odvojen, popis riječi kako bi opisali svoj sadržaj.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hr: Koristite <em>Članak</em> za sadržaje koji su vremenski određeni, poput vijesti, blog unosa ili priopćenja.

en: Upload an image to go with this article.
hr: Otpremite prateću sliku za ovaj unos.
