OpenMusicFestival (7.x-1.1-rc1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Article
is: Grein

en: Tags
is: Efnisorð

en: Links
is: Hlekkir

en: Image
is: Mynd

en: Name
is: Nafn

en: Artist
is: Listamaður

en: Time
is: Tími

en: Event
is: Viðburður

en: Photo
is: Mynd

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
is: Sláðu inn lista af orðum sem lýsa innihaldinu aðskilin með kommu.

en: Upload an image to go with this article.
is: Hlaða upp mynd sem á að fylgja þessari grein.
