OpenMusicFestival (7.x-1.1-rc1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Article
ka: სტატია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Links
ka: ბმულები

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Artist
ka: არტისტი

en: Time
ka: დრო
