openMusicFestival (7.x-1.1-rc2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Article
af: Artikel

en: Tags
af: Etikette

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: Time
af: Tyd
