openMusicFestival (7.x-1.1-rc2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Article
bn: আর্টিকেল

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Image
bn: ছবি

en: Name
bn: নাম

en: Time
bn: সময়
