OpenMusicFestival (7.x-1.1-rc2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Article
gu: લેખ

en: Links
gu: કડીઓ

en: Name
gu: નામ

en: Artist
gu: કલાકાર

en: Time
gu: સમય
