OpenMusicFestival (7.x-1.1-rc2) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Article
ro: Articol

en: Tags
ro: Etichete

en: Links
ro: Legături

en: Image
ro: Imagine

en: Name
ro: Nume

en: Time
ro: Ora

en: Labels
ro: Etichete

en: Basic page
ro: Pagină simplă

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ro: Folosiți <em>pagini simple</em> pentru conținut static, cum ar fi o pagină 'Despre noi'.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ro: Folosiți <em>articole</em> pentru conținut dependent de timp, cum ar fi știri, comunicate de presă sau articole de blog.
