OpenMusicFestival (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Tags
bs: Tagovi

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: Time
bs: Vrijeme

en: Event
bs: Događaj

en: Labels
bs: Oznake (Labels)
